گزارش نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سال 1401

عکس دسته جمعی

گزارش نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سال 1401

نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان در شهریور 1401 از 21 تا 24 مرداد ماه برگزار شد.

در روز اول استقبال گرمی وجود داشت و غرفه ی امیران جنب و جوش بسیاری را شاهد شد. غرفه امیران میزبان مهمانان خارجی بود. جلسات و عقد قرارداد های جدید از جمله رویداد های روز اول نمایشگاه بود.

روز دوم نمایشگاه نیز با آماده سازی های اولیه آغاز شد. در روز دوم هم طبقه ی دوم غرفه ی امیران شاهد جلسات پی در پی بود. مهمانانی از ترکیه، مهمان غرفه ی امیران بودند. استقبال بی نظیری در روز دوم وجود داشت.

 

نمایشگاه
نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

 

روز سوم نمایشگاه نیز مانند دو روز گذشته پر شور و با استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان گذشت. جلسات متعددی برگزار شد و غرفه در جنب و جوش بود.

 

شلوغی نمایشگاه
ساعت های پر جنب و جوش در نمایشگاه

 

روز چهارم که روز پایانی نمایشگاه بود، غرفه ی امیران شلوغ تر نیز بود و بازدیدکنندگان زیادی مراجعه کرده بودند. در روز آخر نیز جلسات تخصصی و عقد قرارداد های جدید ادامه داشت.

 

دسته جمعی
نمایشگاه صنعت و ساختمان

 

در 4 روز نمایشگاه غرفه ی امیران همواره شلوغ بوده و کادر مجرب پارکت امیران تعامل بسیار گرم و دوستانه ای با بازدیدکنندگان داشتند.

 

عکس دسته جمعی
عکس دسته جمعی روز آخر نمایشگاه

 

با سپاس از تلاش و زحمات همه ی همکاران که حضور داشتند و فضای بسیار خوبی را برای بازدیدکنندگان ایجاد نمودند. و تشکر ویژه از همه ی عزیزانی که تشریف آوردند و ما را در این زمان همراهی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا