آزمون استحکام پارکت امیران !

استحکام پارکت

آزمون استحکام پارکت امیران !

پارکت امیران برای نشان دادن قدرت پارکت های خود آزمون هایی را در محیط آزمایشی انجام داد تا استحکام پارکت های امیران را بسنجند.

این برنامه با انجام پنج آزمون سخت که برای سنجش استحکام و قدرت پارکت فوق العاده می‌باشند به انجام رسید.

آزمون اول با ابزاری انجام شد که امروزه یکی از متداول ترین ابزار  می‌باشد و در هر خانه ای به راحتی پیدا می‌شود. این آزمون با تردمیل انجام شد و پارکت امیران از اولین آزمون سربلند بیرون آمد.

تردمیل
آزمون تردمیل

در آزمون دوم به سراغ مبلمان رفتند و با جابجا کردن و حتی پرت کردن صندلی ها و میز بر روی پارکت، قدرت آن را مورد سنجش قرار دادند. پارکت امیران بعد از این آزمون همچنان سالم و قوی مانده بود.

مبلمان
آزمون مبلمان روی پارکت امیران

آزمون بعدی با یک لاستیک 180 کیلوگرمی تراکتور انجام شد که پارکت امیران این مرحله را نیز به راحتی پشت سر گذاشت.

لاستیک
لاستیک بر روی پارکت

در آزمون چهارم کار را کمی سخت کردند و از یک بشکه ی نفتی 200 لیتری استفاده کردند. بعد از این آزمون حتی یک خراش هم روی پارکت امیران ایجاد نشده بود.

بشکه نفت
بشکه نفت بر روی پارکت لمینت

در آزمون پنچم ارتفاع را به کار خود افزودند و از روی یک بالابر 6 متری یک لوستر را به پایین رها کردند. بعد از این آزمون فقط دو نقطه خراش بسیار کوچک که فقط از نزدیک قابل مشاهده بود اتفاق افتاد.

لوستر
آزمون ارتفاع با لوستر

آزمون آخر که سخت ترین آزمون بود با یک لیفتراک 5 تنی انجام شد. در این آزمون انتظار می‌رفت که پارکت در زیر لیفتراک خرد شود اما پارکت امیران به دلیل استحکام و قدرتی که دارد از پس این آزمون هم بر آمد.

لیفتراک
لیفتراک بر روی پارکت امیران

بعد از انجام آزمون های متعدد در محیط آزمایشی به قدرت و استحکام پارکت امیران مطمئن شدیم و از این پس با خیال راحت می‌توانیم در محیط کار و یا خانه از پارکت های امیران استفاده نماییم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا