درباره ما

آشنایی با گروه مصیبی و برند امیران

هیئت مدیره پارکت امیران

مهندس حامد مصیبی
مهندس حامد مصیبی

مدیر عامل گروه مصیبی

مهندس شیما مختارپور
مهندس شیما مختارپور

عضو هیئت مدیره

دکتر محمد فاریابی
دکتر محمد فاریابی

مشاور هیئت مدیره

مدیران ستادی

مهندس مطیع فر
مهندس مطیع فر

مدیر کارخانه

مهندس موسیوند
مهندس موسیوند

مدیر فروش

بخشی از کلیپ های امیران

گروه مصیبی

گروه مصیبی فرزند بیش از سه دهه فعالیت و تلاش بنیانگذاران خود در عرصه چوب و دکوراسیون حرفه‌ای است که امروزه فعالیت‌های خود را ساماندهی نموده و با استفاده از یکپارچه سازی و گروه بندی محصولات و خدمات تولیدی خود تحت قالب گروه حرفه‌ای به افق های دور دست چشم دوخته است. خانواده بزرگ مصیبی با اندیشه خلاقیت ، نوآوری و کارآفرینی در کنار تمامی چالش‌های محیطی در تلاش است چشم انداز ملی و بین المللی جذابی برای تمامی ذینفعان سازمانی خود به تصویر کشیده و آن را خلق نماید

نگاهی به برند پارکت امیران:

نحوه عملکرد

سهامداران عزیز، مشتریان و مصرف کنندگان گرامی، مدیران، کارکنان و کارگران گرانقدر، مشاوران گروه مصیبی و همه ذینفعان در زنجیره کامل تولید تا توزیع دست به دست هم داده‌اند تا به ملی شدن و ملی بودن تولید خود افتخار کنیم و این را مدیون الطاف و محبت‌های همه عزیزان ذینفع هستیم. 

1. چشم انداز سازمانی (Vision)

گروه مصیبی در نظر دارد تا در افق زمانی 2025 با تکیه بر دانش، تجربه، تخصص، تعهد، نوآوری و تلاش مستمر هیات مدیره، مدیران، مشاوران، کارکنان و نمایندگان خود به سطح اول تولید و عرضه محصولات دکوراسیون ساختمان و تامین کلیه مصالح ساختمانی مرتبط با دکوراسیون در کشور برسد.

2. ماموریت سازمانی (Mission)

گروه مصیبی فعال در حوزه دکوراسیون ساختمان و صنایع وابسته، تولیدکننده پیشتاز با ایده های نو، بازرگان حرفه ای، مسئول و متعهد در قبال مشتریان، مصرف کنندگان، سهامداران، مدیران و کارکنان، تامین‌کنندگان و توزیع کنندگان خود، دوستدار محیط زیست، با نگاه جهانی در مسیر رشد و توسعه و همکاری های بین‌الملل

3. اهداف کلان و بلند مدت سازمانی (Objectives)

با توجه به ماموریت و چشم انداز سازمانی گروه و با عنایت به تحلیل محیط داخلی و خارجی آن، طبق تشخیص مشاوران و خواسته های ذینفعان اصلی شرکت، اهداف کلان و بلندمدت زیر برای رسیدن به چشم انداز سازمانی و تحقق ماموریت آن تعیین و ابلاغ می گردد.

آنچه مشتریان درباره ما میگویند

برند امیران با بیش از 400 مشتری وفادار ، همواره سعی در ارائه محصولات با کیفیت داشته است . برخی از نظرات مشتریان عزیز در مشاهده می کنید:

محصولات پارکت امیران همیشه با بهترین کیفیت خود باعث شده تا در پروژه های طراحی جزو محصولات پیشنهادی ما به مشتریان باشد.
سهیل نیک نظر
طراح دکوراسیون داخلی
تنوع بالا در پارکت های امیران ،استقبال مشتریان را بالا برده و انتخاب راحت تری برای آنها فراهم کرده است. کیفیت بالای پارکت ها نیز عامل دیگر انتخاب است.
نیما صدری
نصاب پارکت
در طول سال هایی که محصولات امیران را در منازل خانواده خود استفاده کرده ایم. جذابیت و اصالت محصول قابل لمس بوده و همیشه آنرا به بقیه معرفی میکنیم.
علیرضا جدیری
مشتری امیران
پروژه های در دست اقدام
افتتاح دفتر فروش تهران
100%
افتتاح خانه امیران (ولیعصر-تبریز)
100%
افتتاح خانه امیران (هتل مرمر-تبریز)
90%
برگشت به بالا